Wielkie zmiany w Valencii. Trener oraz dyrektor generalny pożegnają się z klubem!

Sensacyjne informacje docierają do nas z Hiszpanii. Zarząd Valencii kilka kolejek po starcie sezonu oraz niedawno zakończonym oknie transferowym zamierza przeprowadzić w swoich szeregach niemałą rewolucję. Z klubem pożegna się trener zespołu – Marcelino. Swoją posadę straci także dyrektor generalny – Mateu Alemany.

Ekipa z Walencji przeciętnie rozpoczęła rozgrywki. Po trzech kolejkach LaLiga zespół z dorobkiem czterech punktów zajmuje 10. miejsce w lidze. Warto zaznaczyć, że „Nietoperze” w tych spotkaniach nie mierzyli się z rywalami górnej części tabeli. Przeciwnikami Valencii były takie drużyny jak Real Sociedad, Celta Vigo oraz Mallorca.

Niemrawy start nie zapowiadał jednak takiej rewolucji. Jak poinformował Hector Gomez, dziennikarz „TribunaDeportiva”, Peter Lim (właściciel klubu) zadecydował, by zwolnić Marcelino – szkoleniowca drużyny oraz Mateu Alemanego – dyrektora generalnego.

Powodem takiej decyzji ma być przede wszystkim niezgodna wizja odnośnie budowy zespołu. Marcelino nie podzielał pomysłów właściciela, dlatego musi pożegnać się z klubem.

Wybór zarządu Valencii z pewnością nie spodoba się kibicom „Nietoperzy”. Klub w ostatnim sezonie pod wodzą Marcelino zajął czwarte miejsce w tabeli. Dzięki tej lokacie, drużyna znalazła się w fazie grupowej Ligi Mistrzów, gdzie powalczy o awans do 1/8 finału z takimi ekipami jak Chelsea, Lille oraz Ajax.

Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO500 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy