Wijnaldum podjął decyzję ws. przyszłości

Kibice Liverpoolu  w ostatnich dniach na pewno nie są w najlepszych humorach po tym jak Timo Werner przyjął propozycję Chelsea. Jednak już niebawem „The Reds” mogą otrzymać jedną dobrą wiadomość, która nieco poprawi ich nastrój. Georginio Wijnaldum podpisze bowiem nowy kontrakt. 

Wijnaldum z nową umową

Mowa konkretnie o nowej umowie dla Georginio Wijnalduma. Obecne zobowiązanie Holendra wygasa po sezonie 2020/2021. W ostatnich miesiącach pojawiło się sporo spekulacji o odejściu pomocnika, który w ostatnim czasie pełni rolę jednego z ważniejszych graczy w talii Juergena Kloppa.

Nic zatem dziwnego, że Niemiec obawiał się o przyszłość swojego zawodnika. Mimo to zarząd Liverpoolu powoli dopina swego i już niebawem umowa zostanie finalizowana. Tak przynajmniej twierdzi Fabrizio Romano, jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy pod kątem transferów.

Z innych informacji wynika, że nowa umowa zatrzyma gracza na Anfield aż do lata 2024 roku. Z pewnością byłaby to dobra informacja dla całej drużyny, ponieważ reprezentant „Oranje”  być może nie strzela wielu bramek, ale umiejętnie kieruje środkiem pola zespołu.

Pomimo negocjacji w sprawie kontraktu, Wijnaldum kilka miesięcy temu oznajmił, że chciałby wrócić do Holandii. W wywiadzie dla jednej z telewizji potwierdził chęć powrotu do Feyenoordu, PSV lub Sparty Rotterdam, w których występował w przeszłości.

Komentarze

komentarzy