William Remy wziął udział w imprezie. Piłkarz Legii w ogniu krytyki

Coraz bardziej niepokoi sytuacja epidemiczna w naszym kraju. We wtorek potwierdzono 16 300 przypadków zakażeń. Z kolei już w środę, liczba ta wzrosła do 18 820. Warto w tym czasie odmówić sobie wszelkiego rodzaju imprez oraz spotkań towarzyskich. W szczególności, gdy jest się osobą publiczną, narażoną na dodatkową krytykę. Sytuacją niewzruszony jest William Remy. W mediach społecznościowych pojawiły się bowiem zdjęcia, na których widać piłkarza Legii, jak bawi się na jednej z domówek. 

William Remy trafił do Legii w 2018 roku z Montpellier. Od dłuższego czasu, Remy ma problemy z regularną grą. Wystarczy powiedzieć, że w ubiegłej kampanii 29-latek wystąpił w zaledwie pięciu ligowych potyczkach. Obecnie, pozycja Francuza w zespole jest nieco lepsza, gdyż środkowy defensor zagrał do tej pory w trzech meczach.

William Remy na domówce

W najbliższym czasie William Remy z pewnością zmierzy się z krytyką. Serwis Nowl Sport ujawnił bowiem zdjęcia, na którym William Remy beztrosko bawi się na domówce.

Zdjęcia z pewnością są z ostatnich dni, skoro na jednym z Instastory widnieją popularne gwiazdki, towarzyszące aktualnym protestom. Sytuacje takie jak ta z pewnością nie pomogą polskiej piłce w obronie przed zawieszeniem rozgrywek. Na ten moment Legia Warszawa nie odniosła się do zdarzenia.