Willian otrzyma atrakcyjną ofertę od ligowego rywala Chelsea?

Cały czas pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Willian. Brazylijczyk podpisał niedawno krótkoterminowy kontrakt z Chelsea. Nadal nie wiadomo jednak, gdzie 31-latek będzie grać w przyszłym sezonie. Choć zarząd „The Blues” prowadzi rozmowy z przedstawicielami zawodnika, to jak na razie obie strony są dalekie od porozumienia. Może to wykorzystać Tottenham.

Jak przyznawał niejednokrotnie Willian, rozmowy w sprawie kontraktu prowadzone są od kilku miesięcy. Problem w tym, że przy każdym spotkaniu scenariusz jest taki sam. Piłkarz oczekuje trzyletniej umowy, natomiast Chelsea może zaoferować maksymalnie kontrakt na dwa lata.

W związku z bardzo dobrą postawą Brazylijczyka w ostatnim czasie, „The Blues” wznowili niedawno rozmowy. Jak twierdzi „The Athletic”, żadna ze stron nie zmieniła jednak swojej postawy, dlatego sytuacja nie uległa zmianie.

Willian trafi do Tottenhamu?

Jak twierdzi serwis Football Insider, Tottenham zaoferował Brazylijczykowi lukratywny kontrakt, który dodatkowo wzbogacony jest o bonus finansowy za złożenie podpisu pod umową. Wydaje się, że propozycja „Kogutów” jest dla zawodnika bardzo atrakcyjna.

Mowa nie tylko o pieniądzach. Po pierwsze, Willian niejednokrotnie podkreślał w rozmowie z mediami, iż zależy mu na tym, by zostać w Londynie. Od kilku lat mieszka w stolicy Anglii razem z rodziną, więc jego bliscy przyzwyczaili się do życia w tym mieście.

Po drugie, szkoleniowcem Tottenhamu jest nie kto inny, a Jose Mourinho. Zarówno sam piłkarz, jak i portugalski szkoleniowiec nie szczędzą sobie komplementów przy każdej możliwej okazji.

Komentarze

komentarzy