Willian pożegnał się z Chelsea. Na Brazylijczyka czeka już nowy klub!

Po siedmiu latach gry na Stamford Bridge, Willian pożegnał się z Chelsea. W dniu swoich urodzin Brazylijczyk opublikował specjalny list skierowany do sympatyków „The Blues”. 32-latek wkrótce podpisze kontrakt z Arsenalem.

Bardzo długo przedstawiciele Chelsea prowadzili rozmowy z agentem piłkarza. Willian od początku negocjacji stawiał sprawę jasno. Ofensywny gracz oczekiwał umowy na trzy lata. Tej prośby nie zamierzał spełniać klub. Ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia.

Willian pożegnał się z Chelsea

W niedzielę za pośrednictwem mediów społecznościowych Willian opublikował specjalny list do kibiców „The Blues”, w którym poinformował o zakończeniu przygody z zespołem.

Brazylijczyk podziękował za siedem niesamowitych lat spędzonych na Stamford Bridge. Razem z Chelsea, ofensywny gracz świętował m.in. mistrzostwo kraju, Puchar Anglii czy triumf w Lidze Europy.

Czas na Arsenal

Kolejnym klubem w karierze 32-latka będzie Arsenal. Według mediów zawodnik podpisze z „Kanonierami” trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy. Zespół z Emirates Stadium spełnił zatem główny warunek piłkarza.

 

Komentarze

komentarzy