Willian z kolejną ofertą od europejskiego giganta?

Willian
Willian

Willian w ostatnim roku jest rozchwytywany niemal ze wszystkich stron. Piłkarz po ofertach z takich klubów jak Manchester United, Barcelona, teraz otrzymał propozycję z PSG. Co na to Chelsea? Zważywszy na ostatnie chwile trwania okienka transferowego…zapewne nic.

Według doniesień „Sky Sports”, Paryżanie w Brazylijczyku widzą uzupełnienie swojego składu. Piłkarz mógłby być także idealnym następcą dla Neymara, którego uraz potrwa przez około 10 tygodni. Wielkim atutem 30-latka jest także możliwość gry w Champions League. Najprawdopodobniej w grę wchodziłaby opcją półrocznego wypożyczenia wraz z opcją wykupu

Pomimo dużego zainteresowania mistrza Francji istnieje małe prawdopodobieństwo, że dojdzie do tego transferu. Skrzydłowy posiada zaledwie 18 miesięcy do końca swojego kontraktu, lecz Chelsea w przeszłości odrzucała wiele propozycji ze strony największych europejskich klubów. Jakiś czas temu mocno o jego usługi zabiegała Barcelona, która zaoferowała Malcoma wraz z dopłatą 15 milionów funtów. Taka oferta dla „The Blues” nie okazała się zadowalająca i momentalnie została odrzucona.

Odejście reprezentant Brazylii byłoby dobrą wiadomością dla fanów stołecznej drużyny. Piłkarz od kilku lat jest krytykowany z powodu znikomej liczby bramek oraz asyst zważywszy na jego pozycję na boisku.

Wykorzystaj kod KASA120 i odbierz bonus

Komentarze

komentarzy