Willy Caballero wraca do Premier League!

Od lipca tego roku Willy Caballero oficjalnie pozostawał bez klubu. Argentyńczyk starał się utrzymywać formę, trenując razem z zespołem AFC Wimbledon. Według ostatnich doniesień mediów, 40-latek wróci na najwyższe obroty. Doświadczony golkiper ma podpisać kontrakt z ekipą „Świętych”.

Willy Caballero zakończył przygodę z Chelsea w bardzo przyjemnych okolicznościach. „The Blues” sięgnęli bowiem po puchar Ligi Mistrzów, pokonując w finale Manchester City – byłą drużynę argentyńskiego bramkarza.  W związku z tym, iż Caballero stał się trzecim golkiperem londyńskiego klubu, obie strony doszły do wniosku, że dalsza współpraca nie jest odpowiednim ruchem.

Southampton podpisze Willy’ego Caballero!

Choć Caballero skończył we wrześniu 40 lat, to klasa Argentyńczyka sugerowała, iż pięciokrotny reprezentant swojego kraju nie będzie zbyt długo szukać nowego klubu. Rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej. Przez kilka miesięcy Willy Caballero nie doszedł do porozumienia z nowym klubem, więc zaczął trenować z AFC Wimbledon, by utrzymać formę.

Ten stan rzecz ma ulec zmianie. Jak informuje The Athletic, Willy Caballero zostanie nowym graczem Southampton. Zespół z St. Mary’s Stadium ma problemy z obsadzeniem bramki. Fraser Forster oraz Alex McCarthy zmagają się z urazami, więc szkoleniowcowi „Świętych” pozostaje Harry Lewis. Lukę ma wypełnić Caballero, który od razu wyraził chęć dołączenia do zespołu.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZEJ GRUPY TYPERSKIEJ NA FACEBOOKU! 

Komentarze

komentarzy