Wisła Płock wygrywa w Poznaniu z Lechem. Piękny gol Rafała Wolskiego! [WIDEO]

W ramach 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Lech Poznań rywalizował na własnym obiekcie z Wisłą Płock. Spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Bohaterem ekipy „Nafciarzy” został Rafał Wolski, który zdobył piękną bramkę, a także zanotował asystę.

Mecz otworzył Kristian Vallo, który tuż przed końcem pierwszej połowy trafił do siatki, wykorzystując podanie od Wolskiego. Chwilę po rozpoczęciu drugiej części rywalizacji, Wisła Płock podwyższyła prowadzenie.

Piękny gol Wolskiego

Świetnym trafieniem popisał się Rafał Wolski.

Lech złapał kontakt za sprawą trafienia Skórasia, ale wynik rywalizacji na minutę przed końcem ustalił Kolar. Wygrana 3-1 sprawia, że Wisła Płock jest liderem PKO BP Ekstraklasy i wspólnie z Cracovią do tej pory nie straciła punktów.