Wissam Ben Yedder opuści Monaco? Francuz chce grać w Lidze Mistrzów!

Przedwczesne zakończenie rozgrywek Ligue 1 mocno komplikuje sytuacje wielu klubów we Francji. Z pewnymi problemami może zmierzyć się AS Monaco. Jak informują media, Wissam Ben Yedder rozważa zmianę zespołu. Francuz chce bowiem grać w Lidze Mistrzów.

Transfer Ben Yeddera z Sevilli do Monaco okazał się strzałem w dziesiątkę. Napastnik od razu zaczął odgrywać kluczową rolę w nowej drużynie. Kampanię 2019/2020, 29-latek zakończył z 18 bramkami oraz 7 asystami w samej lidze.

Imponujący sezon w wykonaniu Francuza pozwala zawodnikowi stawiać pewne warunki. Według doniesień mediów, Wissam Ben Yedder po roku pobytu w Monako może opuścić klub.

Ben Yedder chce grać w Lidze Mistrzów

Jak informuje „France Football”, snajper poinformował zarząd zespołu, iż chce przenieść się do drużyny, która zagwarantuje mu grę w Lidze Mistrzów podczas rozgrywek 2020/2021. AS Monaco zakończyło sezon na dziewiątym miejscu, więc ekipa z Księstwa nie będzie uczestniczyć w żadnych europejskich rozgrywkach.

Zgoda od klubu

Wspomniane źródło dodaje, iż klub wyrazi zgodę na transfer, jeżeli pojawi się oferta, która zadowoli zarząd. AS Monaco w 2019 roku zapłaciło za Ben Yeddera 40 milionów euro. Po dobrym sezonie w wykonaniu 29-latka, zarząd z pewnością będzie chciał przynajmniej odzyskać tę kwotę.

Komentarze

komentarzy