Wizyta w toalecie powodem kłótni Sarriego z Christensenem?

Andreas Christensen
Andreas Christensen

Maurizio Sarri, od chwili otrzymania posady w Chelsea, nie wydaje się być wielkim wielbicielem Andreasa Christensena. Duńczyk rozgrywa znikomą liczbę spotkań, a jego sytuacja może ulec pogorszeniu po dość intrygującej sytuacji w starciu z Arsenalem.

22-latek rozegrał w tym sezonie zaledwie 12 meczów we wszystkich rozgrywkach. To dość mało, zważywszy na fakt, że w poprzednim sezonie u Antonio Conte pełnił rolę podstawowego gracza. Do tej pory defensor był głównie rezerwowym Antonio Rudeigera oraz Davida Luiza. Jak będzie jednak po ostatniej scysji z Sarrim?

Kością niezgody okazało się wyjście…do toalety. Christensen 10 minut przed końcem spotkania z Arsenalem powiadomił kolegów z zespołu, że schodzi do szatni „za potrzebą:”. Mimo to Duńczyk postanowił już nie wracać na ławkę rezerwowych i do końca meczu przesiedział w szatni. Takie zachowanie rozzłościło włoskiego szkoleniowca, który przyznał, że nie było to właściwe.

To dość dziwna reakcja Sarriego, zważywszy na fakt dokonania już wszystkich zmian. Piłkarz tak czy siak nie pomógłby drużynie.

Cała sytuacja wzmaga moc plotek, które sugerują, że Christensen zechce odejść ze Stamford Bridge. Ojciec zawodnika jakiś czas temu przyznał, że jego syn rozpatrzy opuszczenie aktualnego klubu, jeśli ta sytuacja nie ulegnie zmianie. Przez ten czas nic takiego się nie wydarzyło, zatem niebawem możemy spodziewać się pierwszych konkretów w tej sprawie. Zainteresowanie zawodnikiem wykazywał przede wszystkim Milan.

Wykorzystaj kod KASA120 i zgarnij bonus!

Komentarze

komentarzy