Wojciech Szczęsny i jego obroniony rzut karny w starciu z Romą! [WIDEO]

Juventus ma za sobą kolejne zwycięstwo w Serie A. Tym razem zespół „Starej Damy” wygrał na własnym obiekcie z Romą 1:0, a decydujący gol padł w 18. minucie, gdy Moise Kean trafił do siatki po podaniu Bentancura. Jeszcze przed przerwą Roma miała okazję, by wyrównać stan rywalizacji, ale rzut karny rywali obronił Wojciech Szczęsny. Przy podyktowanej jedenastce nie brakowało kontrowersji.

W polu karnym zapanowało spore zamieszanie. Wojciech Szczęsny sfaulował Mkhitaryana, ale momentalnie do siatki trafił Tammy Abraham. Mimo to, sędzia meczu – Daniele Orsato podyktował rzut karny, zamiast uznać gola w związku z przywilejem.

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Dla „Starej Damy” była to świetna decyzja, gdyż Wojciech Szczęsny obronił jedenastkę.