Wolverhampton finalizuje rekordowy transfer!

Wolverhampton jest o krok od sfinalizowania rekordowego transferu. Według ostatnich doniesień mediów, piłkarzem tego zespołu ma zostać Matheus Nunes ze Sportingu. Portugalski klub zarobi na tej transakcji 45 milionów euro plus bonusy!

Matheus Nunes ma za sobą bardzo dobry sezon rozegrany w Sportingu. 23-latek zaliczył 33 mecze w lidze, zdobył 3 bramki oraz dorzucił 2 asysty. Ponadto Nunes wystąpił w 6 spotkaniach Ligi Mistrzów, dwukrotnie posyłając ostatnie podanie do partnera z drużyny.

Matheus Nunes zostanie piłkarzem Wolverhampton

Zainteresowanie Portugalczykiem wykazywało wiele dużych europejskich zespołów. David Moyes z West Hamu przyznał, iż londyński klub chciał sprowadzić 23-latka, ale ten odrzucił możliwość dołączenia do ekipy „Młotów”, gdyż czekał na ofertę od większego klubu. Wydawało się zatem, że Nunes może trafić do zespołu z tzw. Big 6 Premier League.

Jak się jednak okazuje, Matheus Nunes zostanie zawodnikiem Wolverhampton. Według informacji Fabrizio Romano, zespół z Molineux Stadium zapłaci 45 milionów euro postawy plus 5 milionów euro w ewentualnych bonusach. To rekord transferowy ekipy „Wilków”.

Komentarze

komentarzy