Klub z Championship wysłał swoją nową koszulkę w kosmos!

Wolverhampton

Po zakończonym sezonie, zespoły na całym świecie przedstawiają swoje nowe stroje na następną kampanię. Z roku na rok możemy zaobserwować w tej dziedzinie coraz większą rywalizację. Kluby piłkarskie zaczynają tworzyć nietypowe koszulki, a forma prezentacji strojów zaskakuje niejednego kibica. Angielski zespół – Wolverhampton Wanderers – również postanowił wyróżnić się od reszty, dlatego wysłał swoją koszulkę… w kosmos!

Popularne „Wilki” chciały w ten sposób zaprezentować swój domowy strój, w jakim piłkarze z Molineux Stadium będą wybiegać na boisko w przyszłym sezonie. W tym celu wykorzystano pomniejszoną wersję nowej koszulki. Uniosła się ona na wysokość 36 700 metrów oraz jako pierwsza w historii klubu znalazła się w kosmosie.

Kibice w pozytywny sposób zareagowali na nietypową prezentację koszulki. Większość sympatyków doceniło oryginalny styl przedstawienia. Inaczej natomiast wyglądały reakcje w sprawie sponsora Wolverhampton Wanderers oraz samego wyglądu stroju.

Drużynę „Wilków”, tak jak w zeszłym sezonie, reprezentuje firma the money shop. Jest to przedsiębiorstwo, które oferuje kredyty krótkoterminowe, wymianę walut oraz pożyczki pod zastaw. Tego rodzaju usługi w społeczeństwie nie cieszą się pozytywną renomą. Ludzie otwarcie krytykują działalność takich firm. Z tego też powodu większość komentarzy pod filmem dotyczy właśnie sponsora, który widnieje na koszulce.

Sympatycy Wolverhampton nie oszczędzili również słów krytyki samemu strojowi. Większość przyznała, że wygląd koszulki jest wręcz tragiczny. Niejeden kibic otwarcie wyznał, że nie zamierza zakupić trykotu swojego zespołu na następny sezon, właśnie przez stylistykę.

Co ciekawe, ludzie już od jakiegoś czasu starają się wysyłać w kosmos różne przedmioty. W zeszłym roku grupa młodych mężczyzn zdecydowała posłać w kosmos piłkę do siatkówki. Zapewne w następnych latach będziemy świadkami podobnych inicjatyw z innymi rzeczami.

forBET – Zarejestruj się z kodem EURO21, wpłać 100zł, a na Twoim koncie pojawi się 250zł!

Komentarze

komentarzy