Wpadka Manchesteru United. Klub pospieszył się z publikacją wyniku

Dość niespodziewanie, Manchester United zaledwie zremisował na własnym obiekcie z Southamptonem. Podział punktów jest o tyle dotkliwy dla „Czerwonych Diabłów”, iż rywale zdobyli gola na 2:2 w 96. minucie rywalizacji. Jak dużą niespodzianką był strzelony gol przez „Świetych”, potwierdza publikacja Manchesteru United na Facebooku.

Po porażkach Chelsea oraz Leicester, podopieczni Ole Gunnara Solskjaera z pewnością zdawali sobie sprawę, jak ważny będzie triumf w rywalizacji z ekipą Jana Bednarka. Mimo iż „Czerwone Diabły” przegrywały po bramce Armstronga, to gospodarze szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie.

Decydujący gol i asysta Bednarka

Gdy wydawało się, że Manchester United dowiezie wynik 2:1, decydującego gola zdobył Michael Obafemi, a 20-latkowi asystował przy trafieniu Jan Bednarek.  Nikt nie spodziewał się tej bramki. Nawet administratorzy oficjalnego profilu zespołu z Old Trafford na Facebooku.

Wpadka Manchesteru

W pewnym momencie pojawił się bowiem pomeczowy post. Sympatycy „Czerwonych Diabłów” szybko zorientowali się, że coś nie pasuje.

Po chwili nastąpiła oczywiście odpowiednia korekta.

Komentarze

komentarzy