Wpadka włoskiej gazety. Pomyliła polskich zawodników!

Genialne wejście w ławki podczas starcia z San Marino zaliczył Adam Buksa. Napastnik New England Revolution zanotował bowiem hat-tricka, strzelając dwa gole w doliczonym czasie gry. Występem 25-latka zachwyciły się włoskie media, a dokładniej La Gazetta dello Sport. Problem w tym, że gazeta z Półwyspu Apenińskiego pomyliła zawodników i opisywała… Aleksandra Buksę. 

Bardzo udane zgrupowanie zalicza Adam Buksa. Gracz New England Revloution zanotował debiut w starciu z Albanią i trafił do siatki. Mecz z San Marino był w wykonaniu 25-latka jeszcze lepszy, gdyż Buksa wszedł w drugiej połowie rywalizacji i zdołał strzelić hat-tricka, poprawiając nastroje kibiców.

Pomyłka

Specjalny materiał poświęcony Buksie przygotowała La Gazzetta dello Sport. Problem w tym, że włoski dziennik pomylił zawodników i opisał jego młodszego brata – Aleksandra, który reprezentuje barwy Genoi.

No cóż. Być może trener włoskiego klubu przeczyta artykuł i nie sprawdzi, czy rzeczywiście był to Adam, a nie Aleksander i tym samym młodszy z braci dostanie szansę gry od pierwszej minuty w Serie A. Oczywiście piszemy to z przymrużeniem oka.

Komentarze

komentarzy