Wraca temat transferu Antony’ego do Manchesteru United!

Na początku letniego okna transferowego w mediach mogliśmy zobaczyć listę transferową Manchesteru United. Był na niej m.in. Antony. Zespół z Old Trafford podjął kilka prób w kontekście sprowadzenia piłkarza Ajaksu, ale za każdym razem nie był skłonny zbliżyć się do oczekiwań holenderskiego klubu. Według ostatnich doniesień mediów, postawa „Czerwonych Diabłów” uległa zmianie i wielokrotny mistrz Anglii zamierza przygotować szaloną ofertę.

Statystyki Antony’ego nie robią raczej piorunującego wrażenia. W ubiegłym sezonie Eredivisie, Brazylijczyk zdobył 8 bramek oraz zanotował 4 asysty w 23 meczach. Nową kampanię 22-latek rozpoczął w bardzo dobrym stylu, strzelając 1 gola oraz zaliczając 2 asysty w dwóch dotychczasowych spotkaniach holenderskiej ekstraklasy.

Wraca temat Antony’ego

W trakcie letniego okna transferowego Manchester United prowadził wstępne rozmowy z Ajaksem w sprawie transferu Antony’ego. Klub z Old Trafford nie zamierzał jednak spełniać oczekiwań zespołu z Eredivisie, dlatego temat transakcji upadł. Jak twierdzi jednak Dharmesh Sheth ze Sky Sports, Manchester United wróci z nową, bardzo atrakcyjną propozycją.

Fabrizio Romano również potwierdził, iż „Czerwone Diabły” podejmą ponowną próbę sprowadzenia 22-latka, choć transakcja wydaje się bardzo trudna do realizacji. Alternatywami są Gakpo oraz Pulisic.

Komentarze

komentarzy