Wraca Tomasz Włodarczyk. Dołączył do zespołu „meczyki.pl”!

Po kilku miesiącach ciszy, Tomasz Włodarczyk powraca do mediów. Znany dziennikarz sportowy zasilił szeregi serwisu meczyki.pl. Pierwsze teksty jego autorstwa mają pojawić się już w najbliższych dniach. 

Po długim pobycie w „Przeglądzie Sportowym”, Tomasz Włodarczyk dołączył do zespołu „Sport.pl”. Przygoda z tym portalem zakończyła się dość szybko. Był to efekt ujawnionej przez Izę Koprowiak historii, w którą zamieszany był dziennikarz.

Miesiące ciszy

Po tym, jak Tomasz Włodarczyk wydał oficjalne oświadczenie ws. wywiadu w „Press”, dziennikarz sportowy przez kilka miesięcy nie udzielał się w mediach społecznościowych. Nie działał także w żadnej redakcji związanej z piłką nożną.

Tomasz Włodarczyk dziennikarzem serwisu meczyki.pl

W poniedziałek serwis meczyki.pl miał przyjemność ogłosić, iż jego zespołu dołączył Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz na łamach portalu skomentował swoją decyzję – Dziękuję za zaufanie. Meczyki.pl to obecnie jeden z najchętniej odwiedzanych portali piłkarskich w Polsce. Serwis technologicznie i merytorycznie pędzi do przodu. Cały czas podnosi sobie poprzeczkę. Pracuje tu zespół młodych, utalentowanych ludzi tworzących mnóstwo wartościowych treści. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się postawić kolejne kroki i spełnić ambitne cele. Przyciągnąć na portal kolejnych pasjonatów futbolu i wzmocnić pozycję Meczyków na rynku.

Pierwsze teksty Tomasza Włodarczyka mają pojawić się już w najbliższych dniach.

Komentarze

komentarzy