Wu Lei trafi do Premier League?

W trakcie najbliższego okna transferowego Wu Lei może trafić do Premier League. Jak informują media, 28-letni Chińczyk wzbudza zainteresowanie jednej z angielskich ekip. Trwają już rozmowy w sprawie przeprowadzki zawodnika.

Po kilku świetnych sezonach w Chinese Super League, Wu Lei doczekał się upragnionego transferu do Europy. Ofensywnego gracza pozyskał Espanyol, płacąc drużynie Shanghai SIPG 2 miliony euro.

Poczynania 28-latka w LaLiga nie były już tak imponujące, jak w ojczyźnie. W trakcie rozgrywek 2018/2019, zawodnik zagrał w 16 ligowych potyczkach, zdobywając 3 bramki oraz notując 2 asysty.

W przerwanej kampanii, piłkarz nie spisywał się lepiej. Zawodnik Espanyolu zanotował trzy trafienia w 22 występach.

Wu Lei trafi do Premier League?

Jak informuje włoski dziennikarz Nicolo Schira, Wu Lei w najbliższym oknie transferowym może trafić do Premier League. Poważne zainteresowanie zawodnikiem wykazuje ekipa Wolverhampton.

Co więcej, znany agent piłkarski Jorge Mendes ma już pracować nad przeprowadzką zawodnika. 28-latek w zespole „Wilków” może liczyć na czteroletnią umowę.

Kontrakt z Espanyolem

Zawodnik związany jest z Espanyolem do końca grudnia 2020 roku. Dodatkowo, klub z LaLiga może przedłużyć pobyt piłkarza o rok. Sytuacja kontraktowa gracza sugeruje, iż Espanyol nie powinien zażądać wygórowanej kwoty.

 

Komentarze

komentarzy