„Wygrałem trzykrotnie LM, aby teraz zostać rezerwowym” – Navas szczerze o swojej sytuacji w klubie

Keylor Navas
Keylor Navas

Kupno Thibaut Courtois od chwili transferu Belga jasno wskazywało, kto będzie nowym numerem jeden Realu Madryt. Ucierpiał na tym przede wszystkim Keylor Navas, który pomimo trzech dobrych sezonów w stolicy Hiszpanii, został odrzucony z miejsca na boczny tor.

Kostarykański golkiper w tym sezonie rozegrał we wszystkich rozgrywkach 7 spotkań. Patrząc na to, że mamy dopiero grudzień, nie byłaby to zła sytuacja dla 31-latka. Mimo to większość tych meczów przypadła na początek sezonu, kiedy to Thibaut Courtois dopiero wdrażał się do drużyny po transferze z Chelsea.

Pierwotnie Navas miał otrzymywać szansę w Lidze Mistrzów oraz krajowych pucharach. Było tak tylko jednak do momentu zwolnienia Lopeteguiego. Wraz z przyjściem Solariego, Courtois broni także w Champions League oraz nie ustępuje miejsca między słupkami w La Liga.

– Zdobyłem trzy razy Ligę Mistrzów, aby teraz z dnia na dzień zostać rezerwowym. To dla mnie niepojęte – stwierdził w rozmowie dla El Chiringuito TV.

Bez wątpienia dla reprezentanta Kostaryki to ogromny zawód. Pomimo kilku gaf w przeszłości, trudno było mu zarzucić błędy podczas najważniejszych spotkań w europejskich rozgrywkach.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy