Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego na pytanie dotyczące taktyki w meczu z Włochami! [WIDEO]

Nie było niespodzianki. Włochy bez jakichkolwiek problemów uporali się w Reggio Emilia z reprezentacją Polski. O ile porażkę na wyjeździe z wyżej notowanym rywalem zawsze można przełknąć, to styl „Biało-Czerwonych”, a raczej jego brak, w tym meczu sprawia ogromne rozczarowanie. Jak widać zawiedzeni są również piłkarze. Zasugerował to Robert Lewandowski w pomeczowym wywiadzie.

Nawet przez chwilę podopieczni Jerzego Brzęczka nie zdołali nawiązać wyrównanej walki z Włochami. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była wręcz tragiczna. Reprezentacja Polski nie stworzyła sobie żadnej akcji. W drugiej części spotkania nie zauważyliśmy znaczącej poprawy. Efekt był taki, iż Polska w pełni zasłużenie przegrała 0:2.

Wymowna reakcja Roberta Lewandowskiego

Podczas pomeczowego wywiadu dla TVP Sport, Robert Lewandowski otrzymał pytanie dotyczące planu na ten mecz. Reakcja kapitana naszej reprezentacji jest bardzo wymowna.

Wygląda na to, że planu po prostu nie było. Fatalny występ naszej kadry, a także ten pomeczowy wywiad z pewnością pobudzą dyskusję w sprawie zmiany selekcjonera. Do Euro 2020 pozostało jeszcze trochę czasu, dlatego nie można wykluczyć, iż na wielkiej imprezie reprezentację Polski poprowadzi inny trener.

Komentarze

komentarzy