Wymowna wypowiedź Davida de Gei

David De Gea
David De Gea

Trudno znaleźć jakieś pozytywne słowa, które odzwierciedlałyby grę Manchesteru United. „Czerwone Diabły” po raz kolejny przeżywają ciężki okres. Zaczynają pojawiać się pytania, na której nie mogą odpowiedzieć zarówno piłkarze, jak i sztab szkoleniowy. Dość wymowne słowa w pomeczowej wypowiedzi użył David de Gea.

Hiszpański bramkarz na Old Trafford jest od sezonu 2011/2012. Oznacza to, iż były gracz Atletico przeżył momenty prowadzenia zespołu przez Davida Moyesa, Louisa van Gaala oraz Jose Mourinho. Każdy z wymienionych trenerów miał niełatwe chwile w Manchesterze United. Według zawodnika „Czerwonych Diabłów” żadna z nich nie była na tyle trudna, jak obecna Ole Gunnara Solskjaera.

Taka sytuacja nie jest do zaakceptowania. Nie mówimy tutaj tylko o tym spotkaniu, ale o całym sezonie. To najtrudniejszy czas zespołu od momentu, kiedy tu jestem. Nie wiem co się dzieje. Nie potrafiły strzelić chociażby jednego gola w dwóch meczach.

Wielokrotny mistrz Anglii zajmuje obecnie dwunastą lokatę w tabeli. Strata do TOP4 wynosi już pięć punktów. O przewadze Liverpoolu nad „Czerwonymi Diabłami” nawet już nie wspominamy, gdyż można złapać się za głowę. Prawda jest taka, że drużynie z Old Trafford bliżej jest na ten moment do strefy spadkowej. Zajmujący 18. miejsce Everton ma dwa oczka mniej niż Manchester United.

Patrząc na terminarz, o punkty w kolejnym ligowym spotkaniu nie będzie łatwo. Zawodnicy Solskjaera na własnym obiekcie podejmą bowiem lidera Premier League, czyli ekipę „The Reds”. Przy obecnej formie obu drużyn, kibice Manchesteru remis zapewne wezmą w ciemno.

 Odbierz zakład bez ryzyka z kodem GRAMGRUBO530 w BETCLIC – jest już legalny w Polsce!

Komentarze

komentarzy