Wymowne stanowisko Ajaksu. Erik ten Hag z nowym kontraktem!

Trwają poszukiwania Tottenhamu w kontekście nowego trenera. Głównym celem „Kogutów” był Julian Nagelsmann, jednakże szkoleniowiec Lipska podpisał umowę z Bayernem. Londyński klub następnie skierował swoją uwagę na Erika ten Haga. Ta opcja najprawdopodobniej również odpada, gdyż holenderski trener przedłużył kontrakt z Ajaksem.

Ogromne zaskoczenie wzbudziła decyzja Tottenhamu w kontekście zwolnienia Jose Mourinho na tydzień przed finałem Carabao Cup. Wydawać by się mogło, że ekipa „Kogutów” ma zatem konkretny plan na następcę Portugalczyka. Najwidoczniej rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Najpierw główny cel Tottenhamu – Julian Nagelsmann związał się z Bayernem. Teraz Erik ten Hag przedłużył umowę z Ajaksem.

Erik ten Hag na dłużej w Amsterdamie!

W piątkowe przedpołudnie Ajax poinformował za pośrednictwem swoich mediów, iż Erik ten Hag związał się z klubem do 2023 roku.

Holenderski szkoleniowiec przybył do Amsterdamu w 2017 roku z Utrecht. Do tej pory razem z Ajaksem 51-latek zdobył mistrzostwo Holandii, Puchar Holandii, a także Superpuchar Holandii. Nie można także zapominać o świetnym sezonie 2018/2019, podczas którego Ajax dotarł do półfinału Ligi Mistrzów.

Komentarze

komentarzy