Wymowne zachowanie Leo Messiego. Sztab szkoleniowy Barcelony traci szatnię

Komplikuje się sytuacja Barcelony w kontekście walki o mistrzostwo. „Duma Katalonii” w ostatniej kolejce zaledwie zremisowała na wyjeździe z Celtą. W wyniku zwycięstwa Realu, zespół z Camp Nou traci do lidera dwa punkty. Sympatyków Barcelony martwi jednak inna kwestia. Wygląda na to, że Quique Setien stracił zaufanie piłkarzy.

Wszelkie spekulacje narodziły się po wideo, który udostępniła telewizja Movistar. W trakcie przerwy na uzupełnienie płynów, Eder Sarabia, który jest asystentem szkoleniowca, postanowił przekazać zawodnikom kilka wskazówek.

Pewne uwagi, Sarabia miał także do Leo Messiego. Powyższy materiał jasno sugeruje, że Argentyńczyk całkowicie zignorował słowa, które kierował do niego asystent.

To koniec Setiena?

Jak informuje Ruben Uria, dziennikarz Goal, Quique Setien stracił całkowicie szatnię. Szkoleniowiec Barcelony nie cieszy się odpowiednim uznaniem wśród zawodników „Dumy Katalonii”. Potwierdza to m.in. zachowanie Messiego.

W związku z zaistniałą sytuacją, Setien ma pozostać na ławce trenerskiej Barcelony tylko do końca obecnego sezonu. Obecny kontrakt szkoleniowca obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Co z LM?

Rozgrywki La Liga finiszują w połowie lipca. Z kolei Liga Mistrzów powróci trzy tygodnie później. Nie wiadomo zatem, czy szkoleniowiec „Dumy Katalonii” utrzyma stanowisko do europejskich rozgrywek.

Spory wpływ na pozycję Setiena będą mieć z pewnością wyniki zespołu w ostatnich ligowych kolejkach.

Komentarze

komentarzy