Wymowny wpis Neymara. Brazylijczyk podjął ważną decyzję?!

Tylko do końca sezonu 2021/2021 obowiązuje aktualna umowa Neymara z PSG. Z tego też powodu paryski klub dokładał wszelkich starań, by przekonać Neymara do złożenia podpisu pod nowym kontraktem. Wygląda na to, że mistrz Francji dopiął swego. Wymowny jest bowiem wpis gwiazdy PSG.

Śmiało można powiedzieć, że dwa główne cele Paris Saint-Germain na 2021 rok to nowe kontrakty dla Neymara oraz Mbappe. Obaj zawodnicy mają umowy obowiązujące do końca przyszłego sezonu. Aby uniknąć wszelkich spekulacji związanych z transferami tych graczy, paryski zespół musi przekonać zawodników do przedłużenia swoich pobytów w klubie przed rozpoczęciem letniego okna transferowego.

Kocha PSG

Jeden z nich najwidoczniej jest już po „odpowiedniej stronie”. We wtorek RMC Sport informowało o ustaleniu nowego kontraktu Neymara, który ma obowiązywać przez cztery najbliższe lata. Sam zawodnik jasno zasugerował na swoim Twitterze, że jest to prawda.

Brazylijczyk opublikował wymowny wpis zatytułowany: Kocham Cię PSG. Można zatem dojść do wniosku, iż Neymar nie opuści Paryża w najbliższym czasie i podpisze nowy kontrakt z mistrzem Francji.

Komentarze

komentarzy