Występ Eddiego Nketiaha przedmiotem żartu wśród kibiców Premier League

Takie występy nie zdarzają się zbyt często. Eddie Nketiah w trakcie rywalizacji z Leicester zjawił się na murawie w 71. minucie rywalizacji. Kilkaset sekund później, młody gracz Arsenalu zobaczył czerwoną kartkę. Krótki pobyt zawodnika został żartobliwie skomentowany przez kibiców rywali.

Po kilku dobrych spotkaniach, „Kanonierzy” byli na dobrej drodze, by zanotować kolejne zwycięstwo w lidze. Za sprawą bramki Aubameyanga z 21. minuty meczu, gospodarze prowadzili 1:0 w starciu z „Lisami”.

Krótki występ Nketiaha

Eddie Nketiah zjawił się na murawie w 71. minucie. Chwilę po wejściu na boisko 21-latek zaatakował swojego rywala. Po analizie Var sędzia uznał, iż przewinienie piłkarza klasyfikuje się na czerwony kartonik.

Tym samym, Nketiah przebywał na murawie zaledwie kilkaset sekund, przy czym część tego czasu zajęła analiza faulu 21-latka.

Żartobliwe memy

Po krótkim występie gracza Arsenalu w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy nieco żartobliwe wpisy nawiązujące do sytuacji Eddiego.