Występ Neymara w starciu z Barceloną stoi pod znakiem zapytania

W przyszłym tygodniu rozpoczną się zmagania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Już we wtorek 16 lutego Barcelona zmierzy się na własnym obiekcie z PSG. Nie wiadomo, czy w szeregach francuskiej ekipy zobaczymy Neymara. Brazylijczyk musiał opuścić murawę w pucharowym starciu z Caen w wyniku kontuzji.

O Neymarze i jego braku obecności w meczach 1/8 finału LM krążyło wiele legend. W okresie, gdy rozgrywane są spotkania tej fazy turnieju, przypadają urodziny siostry Brazylijczyka. Część osób twierdziła, iż Neymar celowo opuszcza występy w tych potyczkach, by uczestniczyć w przyjęciu bliskiej osoby. Po raz kolejny Neymar może nie zagrać w rywalizacjach 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Kontuzja Neymara?

Tym razem wydaje się, że powód nieobecności byłby całkowicie klarowny. W trakcie rywalizacji z Caen, Brazylijczyk został bezpardonowo potraktowany przez jednego z rywali. Neymar upadł na murawę, ewidentnie cierpiąc z bólu.

Chwilę później opuścił murawę. Na ten moment nie wiadomo, czy 29-latek będzie dostępny na mecz z Barceloną. Przed starciem z „Dumą Katalonii” gracze PSG zmierzą się jeszcze w lidze z OGC Nice.

Komentarze

komentarzy