Xherdan Shaqiri o krok od transferu. Może trafić do Ligue 1!

Liverpool intensywnie pracuje nad sprzedażą kilku zawodników. Wszystko wskazuje na to, iż z klubem pożegna się Xherdan Shaqiri. Według ostatnich doniesień mediów, szwajcarski piłkarz uzgodnił warunki kontraktu z Lyonem. Francuski klub negocjuje teraz z Liverpoolem, by dojść do porozumienia w kwestii kwoty transferu. 

Ostatnie dwa sezony nie były dla 29-latka specjalnie udane. Wystarczy bowiem powiedzieć, że Shaqiri rozegrał raptem 730 minut w Premier League. Wpływ na taki obrót spraw miały m.in. kontuzje szwajcarskiego gracza w sezonie 2019/2020. Nie jest jednak tajemnicą, iż Liverpool chętnie wysłucha ofert za Shaqiriego i zgodzi się na sprzedaż zawodnika, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta.

Xherdan Shaqiri trafi do Lyonu?

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Xherdan Shaqiri już wkrótce może zostać zawodnikiem Lyonu. Zespół z Ligue 1 zaoferował za 29-latka 6 milionów euro plus bonusy. Liverpool z kolei oczekuje minimum 8 milionów euro. Sam Shaqiri, jak donosi L’Equipe, uzgodnił warunki kontraktu z Lyonem do 2024 roku.

Komentarze

komentarzy