Z jakim numerem będzie grać Eden Hazard? Jedną opcję możemy już wykreślić!

Eden Hazard

Z ogromną niecierpliwością kibice Realu czekali na ten dzień. Eden Hazard wychodzi na Estadio Santiago Bernabeu z ubraną białą koszulką. Belg nie miał jednak na plecach żadnego numeru. Zaczyna się więc wielka dyskusja.

Tuż po ogłoszeniu transferu, sympatycy „Królewscy” zaczęli zastanawiać się nad numerem, który otrzyma w Madrycie Eden Hazard. Opcji jest kilka, dlatego nadal nie możemy wskazać konkretnego typu. Trzeba jednak mieć na uwadze kilka istotnych szczegółów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Warto pamiętać, że przez lata Eden Hazard występował z „dyszką” na plecach. Taki numer miał w Chelsea oraz ma w reprezentacji. Co ciekawe, jak przyznał w formie żartu sam Belg, przeprowadzona została odpowiednia rozmowa z obecnym właścicielem tego numeru w Realu – Skontaktowałem się z Modriciem przez Kovacicia. Żartobliwie zapytałem, czy odstąpi mi numer 10. Odpowiedział krótko – nie, musisz znaleźć sobie inny numer. Dla mnie nie jest to istotne. Chciałem ubrać koszulkę z herbem tego klubu.

Wielki numer siedem?

Całkiem realną opcją wydaje się „siódemka”. Obecnie biega z nią w zespole Mariano, który w najbliższym czasie może opuścić ekipę z LaLiga. Nie wiadomo jednak, czy magiczna liczba 7 czeka właśnie na Edena Hazarda. Cały czas możemy znaleźć w mediach sugestie, iż w Madrycie może pojawić się jeszcze jedna wielka gwiazda w postaci Kyliana Mbappe.

Można rozważyć także inną ewentualność. Zarząd Realu chciałby pożegnać się Garethem Bale’em. Pensja Walijczyka nie odzwierciedla wkładu zawodnika do drużyny. 29-latek ma w Realu numer „11”, który zapewne mógłby przyjąć Eden Hazard. Łatwiej jednak można wyobrazić sobie odejście Mariano, aniżeli byłego gracza Tottenhamu.

Wszelkie spekulacje mogą okazać się niepotrzebne, a Eden Hazard weźmie po prostu numer, który jest aktualnie dostępny. Patrząc na skład, Belg nie miałby wielkiego wyboru. Od liczby 1 do 20 są tylko dwie opcje -trzynastka oraz szesnastka. Ciężko zatem wyobrazić sobie, by piłkarzem takiego pokroju po takim transferze otrzymał mało medialny numer.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy