Z kim Robert Lewandowski poszedłby na obiad? Ciekawa odpowiedź Polaka!

Robert Lewandowski

W trakcie swojej kariery Robert Lewandowski udzielił wiele wywiadów. W związku z tym, trudno znaleźć pytanie, które chociażby w najmniejszym stopniu zaskoczyłoby zawodnika Bayernu. Z pewnością reprezentant Polski usłyszał je podczas rozmowy dla magazynu „Icon”, który dołączany jest do „Welt am Sonntag”. Lewandowski miał bowiem wybrać, kogo zaprosiłby na obiad. Polak miał dwie opcje. Pierwsza z nich to duet Cristano Ronaldo i Leo Messi. Druga to Jeff Bezos oraz Elon Musk.

Pytanie nie było z pewnością łatwe, gdyż mówimy o dwóch kompletnie innych światach. Z pierwszą dwójką Robert Lewandowski na pewno miałby wiele wspólnych tematów do rozmów. Z kolei duet Bezos-Musk pozwala w pewien sposób poszerzać horyzonty, a także zaczerpnąć bardzo ciekawych informacji.

Wybiera oba

W związku z tym, Robert Lewandowski bardzo dyplomatycznie odpowiedział na pytanie, wybierając oba spotkania – Zorganizowałby dwa spotkania, ponieważ lubię rozmawiać o piłce nożnej, natomiast rozmowy z Elonem Muskiem i Jeffem Bezosem również byłyby bardzo interesujące. Ich wizje zmieniły świat, a dokonane osiągnięcia zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Można porozmawiać z nimi o inspiracjach oraz wdrożeniach.

Komentarze

komentarzy