Z kim zagramy przed Euro 2020? Reprezentacja dopina dwóch rywali!

Brzęczek

Mecze kontrolne poprzedzające wielką imprezę są niezwykle ważne. W związku z tym, warto dobrać przeciwników, którzy poziomem nie będą odstawać od grupowych rywali. Wygląda na to, że reprezentacja Polski wybrała już dwie kadry, z którymi zmierzy się tuż przed Euro 2020. To Rosja oraz Islandia. Mecze z tymi reprezentacjami są dopinane. 

Przed mistrzostwami świata w Rosji, „Biało-Czerwoni” rywalizowali z Chile oraz Litwą. O ile wybór pierwszego rywala wydawał się całkiem słuszny, gdyż Polska podczas mistrzostw była w jednej grupie z Kolumbią, to starcie z Litwą, które poprzedzało wielką imprezę, trudno było nazwać prawdziwym testem.

Wygląda na to, że przedstawiciele PZPN wyciągnęli pewne wnioski. Maciej Sawicki w rozmowie z radiem RDC zdradził dwie reprezentacje, z którymi „Biało-Czerwoni” najprawdopodobniej zmierzą się w czerwcu przyszłego roku.

Rosja i Islandia

Sekretarz Generalny PZPN poinformował, iż dopinane są mecze towarzyskie z Rosją oraz Islandią (cyt. Sport Onet) – Będziemy mieli dwa mecze towarzyskie przed Mistrzostwami Europy. Odbędą się one na początku czerwca. Planujemy mecze z Rosją i Islandią. Jesteśmy dogadani na 98 procent.

Rosja zapewniła sobie grę na Euro 2020 z drugiego miejsca. Z kolei Islandia walczyła o udział na tej wielkiej imprezie podczas baraży. Reprezentacja ze Skandynawii przegrała jednak ostateczne starcie z Węgrami.

Komentarze

komentarzy