Zachowanie Anglików po odebraniu medali obiektem dyskusji

Reprezentacja Anglii musiała uznać wyższość Włochów, przegrywając finałowe starcie po rzutach karnych. Tym samym na podopiecznych Garetha Southgate’a czekały medale za drugie miejsce. Wielu zawodników od razu ściągało krążek. Takie zachowanie nie spodobało się wielu kibiców czy ekspertom.

Sporo aspektów układało się na korzyść Anglików. Wystarczy powiedzieć, że „Synowie Albionu” rozegrali tylko jeden mecz „na wyjeździe”. Dodatkowo finał całej imprezy odbył się na Wembley przy zdecydowanie większej liczbie angielskich fanów aniżeli włoskich sympatyków. Ostatecznie reprezentacja Anglii nie postawiła kropki nad i, przegrywając finałowe spotkanie z Włochami.

Medale za drugie miejsce

W związku z porażką, Anglicy otrzymali medale za drugie miejsce. Zdecydowania większość zawodników od razu ściągała krążek po otrzymaniu nagrody.

To nie spodobało się wielu osobom.

Co ciekawe, ten temat został także poruszony w polskich mediach społecznościowych.

Zdania w tym temacie są podzielone. Co prawda część osób uważa, że takie ostentacyjne ściąganie medali nie jest specjalnie sportowym zachowaniem. Pojawiają się jednak głosy, iż Anglicy otrzymali swoje krążki, więc mogą zrobić z nimi co chcą. Jakie jest Wasze zdanie?