Zaczepki przed barażowym rewanżem. Lampard wbił szpileczkę w Leeds United

Decydujące emocje coraz bliżej. Angielskie sezony zasadnicze już się skończyły, ale wciąż nie znamy ostatecznych składów lig na przyszły sezon. O nich zadecydują baraże, w których walczy m.in. Frank Lampard i jego Derby County.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Już dziś wieczorem poznamy pierwszego finalistę, który zagra o bycie częścią przyszłorocznej Premier League. West Bromwich Albion spróbuje odrobić straty z sobotniego meczu z Aston Villą (1:2), ale my powoli szykujemy się także na środowe starcie.

Leeds United na Elland Road będzie próbowało bronić jednobramkowej zaliczki z pierwszego meczu. Meczu, w którym kibice „Pawii” korzystając z obecności na stadionie rywala, postanowili pośpiewać sobie o trenerze rywala. Lampard zapytany o sytuację, popisał się nienaganną ripostą.

– „To całkiem zabawne. Pamiętam z czasów, gdy byłem piłkarzem Chelsea, że między kibicami zawsze była rywalizacja. Co prawda nie grałem z nimi zbyt często, bo my występowaliśmy w Premier League” – odparła legenda Chelsea.

W tym momencie można sobie puścić znany dźwięk „badum tss”. Leeds United swego czasu było naprawdę mocną ekipą, niestety w Premier League nie widzieliśmy jej już od 2004 roku. Czy w teraz się to zmieni? Lampard i jego podopieczni są pierwszymi w kolejce, którzy mogą do tego nie dopuścić.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy