Zacznij rok z zakładem bez ryzyka

Nowy bukmacher rozpoczął współpracę z Lechią Gdańsk, ale także Piastem Gliwice – mistrzem Polski sezonu 2018/2019. Dodatkowo Betclic jest sponsoruje reprezentację Polski w piłce siatkowej, czyli aktualnych mistrzów świata.

Betclic opinie – plusy i minusy nowego bukmachera?

Ważne jest, aby przed wyborem bukmachera, zdecydować się na tego, który może nam najwięcej zaoferować. Jakie wady i zalety ma Betclic?

Zalety:Najnowszy bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich oferuje naprawdę porządną ofertę. Betclic proponuje zakłady na bardzo dużo dyscyplin sportowych, ale także sporo poszczególnych lig i dodatkowych zdarzeń. Faktem jest, że strona Betclica wygląda na bardzo ładnie napisaną i jest po prostu przyjemna dla oka. Dodatkowo u tego bukmachera można dokonać płatności dużą liczbą różnych sposobów. Betclic jest otwarty na oczekiwania stałych graczy, ale także poprzez różne promocje i bonusy powitalne otwiera się na nowych graczy.

Wady:Bardzo ciężko jest przyczepić się do bukmachera. Betclic proponuje na tyle dużo dobrych zdarzeń i zakładów, które są przemyślane i wprowadzane do oferty z pomysłem, że ciężko znaleźć jakikolwiek słaby punkt.

Nie masz konta w Betclic? Zarejestruj się z tego linku i zgarnij zakład bez ryzyka

Bonusy u bukmachera Betlic

Wielka trójka promocji w Betclic kusi nie tylko stałych klientów, ale także tych, którzy dopiero wybierają swojego bukmachera.

MULTI+– jeśli lubisz dostawać dodatki do swoich kuponów, to koniecznie wybierz Betclic. U nowego bukmachera możesz otrzymać nawet 7 procent zysku na kupon, w którym zagrasz pięć zdarzeń. Z każdym kolejnym typem na Twoim kuponie Twoja wygrana wzrasta. Gracze mogą liczyć nawet na dodatkowe 50 procent zysku, jeśli postawią co najmniej 13 zdarzeń.
BOOST – czyli dodatkowo powiększony kurs na wybrane zakłady. Jeśli ikonka BOOST pojawia się przy konkretnym zdarzenie, to wiedz, że grasz konkretne zdarzenie po wyższym kursie.
CASHOUT – czyli zamknięcie kuponu, nawet jeśli wszystkie zdarzenia na kuponie nie zostały zakończone. Świetna opcja dla tych, którzy nie lubię zbytnio ryzykować.
Aplikacja mobilna

W obecnych czasach ludzie kochają aplikację, dlatego Betclic, jako nowy bukmacher, o taką apkę zadbał. Dostępna jest zarówno na system Android, jak i iOs, dlatego masz pewność, że bez problemu ją pobierzesz. Aplikacja od Betclic jest bardzo przejrzysta i wygodna. Za jej pomocą można przeglądać ofertę bukmachera, ale także stawiać zakłady, co jest oczywiście świetną opcją na wypadek, gdybyś akurat nie miał dostępu do komputera.

Komentarze

komentarzy