Zamiast występu w Lidze Mistrzów, gra w golfa. Tak Gareth Bale spędza dzień meczowy [WIDEO]

 

Przed Realem Madryt niezwykle trudne zadanie. Podopieczni Zinedine’a Zidane’a wybrali się do Manchesteru, by odwrócić losy rywalizacji z „The Citizens”. Drużynie w tym spotkaniu nie pomoże Gareth Bale. Walijczyk został w stolicy Hiszpanii, gdzie… gra sobie w golfa.

Choć wpływ Bale’a na wyniki Realu Madryt w ostatnich kolejkach La Ligi był marginalny, by nie powiedzieć zerowy, to Walijczyk regularnie łapał się do meczowej kadry. Nieobecność Garetha w drużynie, która odbyła podróż do Manchesteru, wzbudziła spore poruszenie. Zastanawiano się, czy Gareth Bale ponownie popadł w konflikt z Zidane’em.

Decyzja piłkarza

W trakcie przedmeczowej konferencji Zinedine Zidane skomentował nieobecność Walijczyka – Wiele rzeczy zostało powiedzianych, ale mamy relacje oparte na szacunku. Powiem tylko, że wolał nie wystąpić w tym meczu. Reszta jest między nami. 

Gra w golfa

Hiszpańskie media dotarły w piątek do 31-latka, by sprawdzić, co Gareth Bale robi w dniu meczowym. Jak się okazało, ofensywny gracz Królewskich” oddał się swojej pasji, czyli grze w golfa.