Zapadła decyzja PZPN w sprawie niedzielnego spotkania z dziennikarzami!

Już dziś o godzinie 21:00 reprezentacja Polski zmierzy się z Hiszpanią. Choć nastroje przed tym starciem z pewnością są dalekie od idealnych, to póki piłka w grze, trzeba wierzyć w pozytywny wynik naszych zawodników. Dość zaskakującą decyzję podjął PZPN w sprawie jutrzejszego spotkania z dziennikarzami. Do takiego zdarzenia… po prostu nie dojdzie.

Rozczarowanie kibiców po porażce 1:2 ze Słowacją było całkowicie zrozumiałe. Nasi zawodnicy rozczarowali i bardzo skomplikowali sobie sprawę awansu do fazy pucharowej. Remis Hiszpanii ze Szwecją sprawił, iż ewentualna porażka w sobotni wieczór przekreśli nasze szanse na dalszy udział w tym turnieju.

Bez konferencji prasowej

Dzień po starciu ze Słowacją odbyła się konferencja prasowa, na której dziennikarze mogli zapytać o przyczyny porażki i inne aspekty związane z rywalizacją. Mogliśmy spodziewać się, że po pojedynku z Hiszpanią będzie podobnie. Nic z tych rzeczy.

PZPN poinformował, iż jutro (tj. niedziela) nie odbędą się żadne aktywności medialne w Media Center, co oznacza, że nie będzie konferencji prasowej.

Komentarze

komentarzy