Zapadła decyzja w sprawie przyszłości Martina Odegaarda?!

Martin Odegaard został jednym z objawień sezonu 2019/2020 w La Liga. Norweski gracz trafił na wypożyczenie do Realu Sociedad, gdzie odgrywał bardzo ważną rolę. Wydawało się, że 21-latek zostanie w drużynie na kolejne rozgrywki. Real Madryt wiąże z ofensywnym zawodnikiem inne plany.

Po kilku udanych kampaniach w Eredivisie, Martin Odegaard doczekał się gry w hiszpańskiej ekstraklasie. Sezon 2018/2019 spędzony w Vitesse Arnhem udowodnił, iż 21-latek może w końcu zrobić ważny krok w swojej karierze.

Norweg trafił na wypożyczenie do Realu Sociedad. Razem z drużyną, Odegaard zajął ostatecznie 6 miejsce w lidze. Podczas 31 spotkań rozegranych w La Liga, Martin zdobył 4 bramki, a także zaliczył 6 asyst.

Martin Odegaard wraca do klubu

Wydawało się, że dobre wypożyczenie będzie kontynuowane. W szczególności, że w barwach „Królewskich” 21-latek może mieć problemy z regularną grą w wyjściowym składzie. Real Madryt najwidoczniej chce już teraz postawić na Norwega.

Jak informuje m.in. „MARCA”, sztab szkoleniowy mistrza Hiszpanii podjął decyzję, by Martin Odegaard był częścią zespołu w trakcie sezonu 2020/2021. Piłkarz nie trafi zatem na żadne wypożyczenie.

Komentarze

komentarzy