Zaskakujące zachowanie Firmino. Brazylijczyk zaczął… wiązać buta przy akcji Liverpoolu! [WIDEO]

Real Madryt sięgnął po kolejną Ligę Mistrzów, triumfując w Paryżu z Liverpoolem 1:0. Zarówno piłkarze, jak i sympatycy „The Reds” mogą odczuwać spory niedosyt, gdyż podopieczni Juergena Kloppa stworzyli sobie znacznie więcej sytuacji bramkowych i wykonali więcej celnych strzałów na bramkę. W drugiej połowie na murawie zameldował się Firmino. W pewnym momencie ofensywny gracz Liverpoolu podjął dość kuriozalną decyzję.

Liverpool miał swoje szanse w tym meczu. Brakowało jednak dokładności przy strzale lub świetnie między słupkami swojej bramki spisywał się Thibaut Courtois, który został bohaterem całego spotkania. W drugiej połowie meczu Juergen Klopp zdecydował się na zmiany, a na murawę wszedł Firmino.

Zaskakujące zachowanie Brazylijczyka

Chwilę po wejściu na boisku, Roberto Firmino uczestniczył w obiecującej akcji Liverpoolu. Gdy Brazylijczyk minął jednego z rywali i podał do boku, nagle zdecydował się, by… zawiązać buty.