Zaskakujące zachowanie Koemana. Wygłosił oświadczenie i opuścił konferencję

Coraz więcej pytań pojawia się w kontekście przyszłości Ronalda Koemana. Niewykluczone, że Barcelona zdecyduje się na zmianę trenera. W szczególności, że sam holenderski szkoleniowiec nie pomaga. Ronald Koeman pojawił się na konferencji poprzedzającej starcie z Cadiz. Holender postanowił wygłosić oświadczenie i opuścił spotkanie z dziennikarzami. 

Barcelona ma za sobą kolejny rozczarowujący mecz. Tym razem „Duma Katalonii” zaledwie zremisowała na własnym obiekcie z Granadą 1:1, zdobywając bramkę na wagę jednego punktu w 90. minucie rywalizacji. Zespół z Camp Nou jest aktualnie na ósmym miejscu w tabeli i traci sześć oczek do Atletico Madryt, przy czym zespół ze stolicy kraju rozegrał o dwa mecze więcej.

Zaskakujące zachowanie Ronalda Koemana

W czwartkowy wieczór Barcelona rozegra wyjazdową potyczkę z Cadiz. W środę odbyła się zatem konferencja prasowa poprzedzająca spotkanie. Dość niespodziewanie na samym początku Ronald Koeman postanowił przeczytać specjalne oświadczenie – Klub przechodzi przebudowę. To wymaga czasu. Młodzi zawodnicy mogą stać się gwiazdami w ciągu kilku lat. Tak było w przypadku Xaviego czy Iniesty. To wymaga cierpliwości. W Lidze Mistrzów nie można oczekiwać cudów. Cały proces zasługuje na wsparcie. W słowach oraz czynach. Wiem, że prasa dostrzega ten proces, który nie jest pierwszym w historii klubu. Liczymy na wasze wsparcie w tych czasach. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wsparcia kibiców podczas spotkania z Granadą. 

Po tym komunikacie Ronald Koeman opuścił konferencję prasową, efektem czego dziennikarze nie mieli możliwości zadawania pytań. Jak twierdzi hiszpański dziennikarz Adria Albets, taki ruch był efektem decyzji samego Koemana. Klub dowiedział się o tym na kilka minut przed rozpoczęciem konferencji.

Komentarze

komentarzy