Zaskakujący powrót. Mario Balotelli ponownie zagra w reprezentacji Włoch!

Tego powrotu raczej nikt się nie spodziewał. Według ostatnich doniesień Fabrizio Romano, do reprezentacji Włoch ponownie zawita Mario Balotelli. 31-latek po raz ostatni zagrał dla swojej kadry ponad trzy lata temu. Co ciekawe, był to mecz z Polską.

Wielu kibiców zapewne zgodzi się ze stwierdzeniem, że Mario Balotelli nie wykorzystał do końca swojego potencjału. Włoski snajper niejednokrotnie pokazywał swoje wielkie umiejętności, ale często brakowało u 31-latka pewnej boiskowej i pozaboiskowej dojrzałości. Efekt jest taki, iż Balotelli przebywa aktualnie w tureckim Adana Demirspor.

Balotelli wróci do kadry?!

Włoski snajper radzi sobie w Super Lig całkiem przyzwoicie, czego dowodem są jego statystyki. 31-latek strzelił 8 goli oraz zanotował 3 asysty w 19 ligowych meczach. Trzeba jednak pamiętać, że mówimy o lidze tureckiej.

Najwidoczniej postawa Balotelliego robi wrażenie na Roberto Mancinim. Jak twierdzi bowiem Fabrizio Romano, Balotelli wróci do reprezentacji Włoch, gdyż szkoleniowiec kadry chce dać mu nową szansę.

 

Komentarze

komentarzy