Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Mbappe. Nie będzie przenosin do Realu Madryt?

Tylko do końca sezonu obowiązuje umowa Kyliana Mbappe z PSG. Wszystko wskazywało na to, że Francuz już wkrótce zostanie graczem Realu Madryt. Najnowsze doniesienia mediów sugerują jednak, iż możemy być świadkami zaskakującego zwrotu akcji. PSG ma bowiem rozmawiać z piłkarzem w sprawie krótkoterminowej umowy.

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku sytuacja Kyliana Mbappe zrobiła się bardzo gorąca. Media informowały o poważnym zainteresowaniu ze strony Realu Madryt. Zarząd „Królewskich” chciał wykorzystać fakt, iż Mbappe miał przed sobą roczną umowę, więc paryski klub najprawdopodobniej straci ogromne pieniądze, gdy 23-latek opuści zespół na zasadzie wolnego transferu.

Nowa umowa Mbappe?

PSG najwidoczniej nie traci nadziei. Jak twierdzi m.in. RMC Sport, przedstawiciele lidera Ligue 1 mają prowadzić rozmowy z agentami Mbappe w sprawie krótkoterminowej umowy. Kylian miałby otrzymać ogromną podwyżkę i jednocześnie nie związałby się z PSG długim kontraktem.

W Hiszpanii panuje natomiast całkowity spokój. Andres Onrubia Romas donosi, iż Carlo Ancelotti planuje już następny sezon w Kylianem Mbappe w kadrze.

Komentarze

komentarzy