Zieliński lepszy niż Ronaldo? Pomocnik Atalanty chwali Polaka!

Piotr Zieliński ma za sobą bardzo dobry sezon w Napoli. 27-latek strzelił 10 goli oraz zaliczył 13 asyst we wszystkich rozgrywkach. Tym sposobem polski pomocnik zaliczył swoją najlepszą kampanię w karierze. Postawę 27-latka docenia Ruslan Malinovskyi z Atalanty. Ukraiński zawodnik twierdzi, iż Zieliński jest lepszy… od Cristiano Ronaldo!

Piotr Zieliński był niezwykle ważną postacią Napoli podczas niedawno zakończonych rozgrywek. W samej Serie A Polak zaliczył osiem goli i jedenaście asyst. Na szczególną uwagę zasługuje postawa 27-latka po nowym roku. Od stycznia, Piotr Zieliński strzelił siedem bramek i zanotował osiem ostatnich podań we włoskiej ekstraklasy.

Malinovskyi chwali Zielińskiego

Jak widać postawa Piotra Zielińskiego robi wrażenie na innych zawodnikach Serie A. Podczas jednego z wywiadów, Ruslan Malinovskyi stwierdził, iż w jego opinii Zieliński jest aktualnie lepszym graczem niż Cristiano Ronaldo.

Sam Malinovskyi również ma za sobą bardzo udaną kampanię. 28-latek strzelił 8 goli i zaliczył 12 asyst w 36 ligowych występach.

Komentarze

komentarzy