Zinedine Zidane o możliwym powrocie do Włoch: Juventus zawsze będzie dla mnie ważny

Zidane – Real

Real Madryt w bardzo dobrym stylu rozpoczął walkę o półfinał Ligi Mistrzów, wygrywając pierwsze starcie ćwierćfinałowe z Liverpoolem 3:1. Dodatkowo cały czas „Królewscy” mają szansę na mistrzostwo Hiszpanii. Zinedine Zidane podczas wywiadu ze Sky Italy otrzymał jednak pytanie dotyczące jego przyszłości, a dokładniej możliwego powrotu do Włoch. Francuz nie wykluczył takiej opcji. 

Jako trener Zinedine Zidane nie miał okazji pracować na Półwyspie Apenińskim. Trzeba jednak pamiętać, że Francuz przebywał we Włoszech przez pięć lat, będąc zawodnikiem „Starej Damy”. Razem z Juventusem Zinedine Zidane m.in. dwukrotnie cieszył się z mistrzostwa kraju.

Nie wyklucza opcji

Cały czas pod znakiem zapytania stoi przyszłość francuskiego szkoleniowca w Realu. Co prawda w ostatnim czasie zarówno zarząd „Królewskich”, jaki i kibice madryckiej ekipy nie mają powodów do niezadowolenia w kontekście pracy Zidane’a, jednakże podczas tego sezonu temat zwolnienia 48-latka był poruszany nieraz.

Warto także pamiętać, że Zinedine Zidane ma ważny kontrakt z Realem Madryt do końca czerwca 2022 roku. W mediach pojawiały się spekulacje dotyczące możliwej chęci spróbowania czegoś nowego przez francuskiego trenera. W rozmowie ze Sky Italy, Zidane został zapytany o pracę w Serie A – Włochy zawsze będą w moim sercu. Juventus zawsze będzie dla mnie ważny. Powrót? Nie wiem [śmiech]. Jestem teraz w Realu Madryt. Zobaczymy co się wydarzy. 

 

Komentarze

komentarzy