Zinedine Zidane podjął decyzję w sprawie swojej przyszłości!

W środowy wieczór żyliśmy przede wszystkim finałem Ligi Europy. W międzyczasie media obiegła bardzo istotna informacja w kontekście Zinedine’a Zidane’a. Jak donosi Fabrizio Romano, szkoleniowiec Realu podjął decyzję, iż opuści Madryt.

To był niezwykle trudny sezon dla „Królewskich”. Zespół ze stolicy Hiszpanii musiał mierzyć się z wieloma kontuzjami. Co prawda Real Madryt zakończył kampanię bez żadnego pucharu, ale trzeba zaznaczyć, że drużyna Zidane’a dotarła do półfinału Ligi Mistrzów, a także walczyła o triumf w LaLiga do ostatniej kolejki.

Zidane opuszcza Real Madryt

Przy takich kłopotach kadrowych trudno nie szczędzić słów w kontekście Zidane’a. Najwidoczniej francuski szkoleniowiec chce jednak odpocząć od Madrytu. Według informacji Fabrizio Romano, 48-latek podjął decyzję, iż opuszcza Real. Jest to już zamknięta kwestia.

Pozostaje pytanie, czy francuski szkoleniowiec od razu przejmie inny zespół, czy zrobi sobie przerwę. Opcji dostępnych jest dość sporo. We Włoszech zwolniła się posada w Interze. Dodatkowo cały czas niepewna jest przyszłość Pirlo.