Zlatan Ibrahimović pobawił się w Świętego Mikołaja. Podarował kolegom z drużyny nowe konsole!

Powiedzieć, że powrót Zlatana Ibrahimovicia wyszedł na dobre Milanowi, to jakby nic nie powiedzieć. Szwed spisuje się na murawach Serie A bardzo dobrze, dzięki czemu zespół z Mediolanu jest aktualnie liderem Serie A. Zlatan Ibrahimović dba także o atmosferę w szatni. 39-latek postanowił obdarować kolegów z drużyny.

Niezwykle imponująco wyglądają statystyki Zlatana Ibrahimovicia w trwającym sezonie. Napastnik Milanu zdobył do tej pory 8 bramek w lidze i zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców. Warto zaznaczyć, że Szwed opuścił na początku kampanii kilka spotkań z powodu pozytywnego testu na koronawirusa.

Zlatan Ibrahimović rozdał konsole

Wielu graczy Milanu docenia fakt, iż Zlatan Ibrahimović jest w zespole. Jak widać, 39-latek nie tylko dba o wyniki drużyny, ale również stara się utrzymać pozytywną atmosferę. W związku z premierą PlayStation 5, szwedzki napastnik postanowił obdarować kolegów konsolami. Część z nich pochwaliła się tym w mediach społeczniościowych.

Zdjęcie opublikowali Samu Castillejo, Mateo Mussachio oraz Rafael Leao. Konsole miał dostać każdy gracz z pierwszej drużyny Milanu.

 

Komentarze

komentarzy