Zlatko Dalic zakończy spór Lovrena z Ramosem?


Zdarza się, że rywalizacja na murawie idzie w parze z konfliktem pozaboiskowych. Taki spór ostatnimi czasy możemy zaobserwować na linii Lovren-Ramos. Wydaje się, że większym prowodyrem jest chorwacki obrońca. W związku z tym, Zlatko Dalic zamierza poważnie porozmawiać z zawodnikiem. 

Konflikt obu panów rozpoczął się jeszcze w maju, kiedy to Liverpool walczył z Realem o triumf w Lidze Mistrzów. Wiele osób z obozu „The Reds” oskarżało Sergio Ramosa o umyślny faul, którego dopuścił się Hiszpan na Salahu. Egipcjanin po starciu z defensorem „Królewskich” musiał opuścić boisko.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Jak przyznaje sam Dejan Lovren, największy wpływ miał jednak dwumecz Chorwacji z Hiszpanią rozgrywany w ramach Ligi Narodów. W spotkaniu drugiej kolejki, zespół z Półwyspu Iberyjskiego rozbił Chorwatów 6-0. W rewanżu górą byli podopieczni Zlatko Dalicia (3-2), którzy w niesamowitych okolicznościach wydarli zwycięstwo po golu Jedvaja w 93. minucie spotkania. Lovren wyznał, że po ogromnym blamażu, jego reprezentacja podeszła do Hiszpanów i podziękowała za mecz. Piłkarz Liverpoolu dodał, że Hiszpanie (pomijając Alvaro Moratę) w drugim starciu nie odwzajemnili takiego zachowania.

Niestosowne wystąpienie

Oliwy do ognia dolała relacja na żywo Dejana na Instragamie. Chorwat w dość niecenzuralny sposób wypowiedział się na temat zwycięskiego spotkania.

Jak można zauważyć, cały (niepotrzebny) konflikt ciągnie się już dosyć długo. Biorąc pod uwagę wypowiedź selekcjonera reprezentacji Chorwacji, najprawdopodobniej nie będziemy obserwatorami dalszego sporu. Zlatko Dalic oznajmił, że porozmawia na osobności z zawodnikiem – Porozmawiam twarzą w twarz z Dejanem, ale cała rozmowa pozostanie między nami i składem. Nie zamierzam publicznie o tym rozmawiać. 

Trzeba przyznać, że selekcjoner kadry Chorwacji słusznie postara się zakończyć cały spór. Sam powód niewłaściwego zachowania Lovrena wydaje się dość błahy, a publiczne wypowiedzi Dejana są kompletnie nie na miejscu.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy