Znamy termin ogłoszenia nowego selekcjonera!

Już wkrótce poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Cezary Kulesza poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż konferencja prasowa, na której ogłosi nazwisko, odbędzie się we wtorek na PGE Narodowym. 

Wybór nowego selekcjonera jest owiany sporą tajemnicą. Ostatnie sygnały sugerują, iż PZPN wybierze Paulo Bento. Portugalczyk w ostatnim czasie prowadził reprezentację Korei Południowej. W mediach nie brakowało jednak opinii, iż selekcjonerem ostatecznie zostanie ktoś inny.

Polski Związek Piłki Nożnej mocno dba o to, by do mediów nie wyciekła potwierdzona informacja przed oficjalnym ogłoszeniem.

We wtorek poznamy nazwisko

Cezary Kulesza poinformował za pośrednictwem Twittera, iż na wtorek zaplanowano konferencję prasową, na której poznamy nazwisko nowego selekcjonera – Chciałbym poinformować, że konferencja prasowa, na której zostanie ogłoszony i zaprezentowany nowy selekcjoner reprezentacji Polski, odbędzie się we wtorek na PGE Narodowym. Wybór nie był łatwy, ale wierzę, że z nowym trenerem przeżyjemy wiele pięknych chwil!

Komentarze

komentarzy