Znany dziennikarz nie ma wątpliwości. Mbappe zmieni klub w letnim oknie!

Letnie okno transferowe zapowiada się niezwykle ciekawie. Spory szum wywołuje sytuacja Erlinga Haalanda. Choć Borussia Dortmund zarzeka się, iż nie sprzeda swojego snajpera, to część źródeł twierdzi, iż piłkarz doczeka się transferu, jeśli na stole pojawi się ciekawa oferta. Być może ewentualna przeprowadzka Haalanda zostanie jednak przyćmiona przez jeszcze głośniejszą transakcję. Pojawiły się bowiem nowe, bardzo ciekawe informacje w sprawie Kyliana Mbappe.

Jak na razie, Kylian Mbappe nie daje żadnych oznak, które sugerowałyby, iż jest nieszczęśliwy w Paryżu. Warto jednak zaznaczyć, że kontrakt francuskiego gracza z PSG obowiązuje tylko do końca czerwca 2022 roku. Choć władze klubu mocno nalegają na to, by 22-latek podpisał nową umowę, to Mbappe (w porównaniu do Neymara) jak na razie nie spieszy się z przedłużeniem pobytu.

Mbappe trafi do Realu?!

Jak twierdzi Josep Pedrerol, taka postawa Kyliana nie jest bezpodstawna. Według popularnego dziennikarza stacji Chiringuito, Kylian Mbappe opuści w letnim oknie PSG i  trafi do Realu Madryt. Piłkarz nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zespołem. Przy takim obrocie spraw, paryski zespół stanąłby przed trudnym wyborem. Albo Mbappe zostałby do końca kontraktu, albo w najbliższym oknie trafiłby do innego klubu, dzięki czemu PSG zarobiłoby na sprzedaży zawodnika odpowiednie pieniądze.

W kontekście przyszłości Mbappe jednego możemy być pewni. Im dłużej 22-latek będzie zwlekać z przedłużeniem kontraktu, tym coraz bardziej nasilać się będą spekulacje w sprawie ewentualnego transferu.