Zobaczmy to jeszcze raz. Fenomenalna akcja Roberta Lewandowskiego w starciu z Albanią! [WIDEO]

Za nami pierwszy wrześniowy mecz eliminacyjny. Wynik cieszy, gdyż reprezentacja Polski wygrała na PGE Narodowy z Albanią aż 4:1. Do gry Biało-Czerwonych możemy mieć jednak spore zastrzeżenia. Dobrych momentów w spotkaniu było niewiele. Miała jednak miejsce pewna perełka. To oczywiście fenomenalna akcja Roberta Lewandowskiego przy golu Krychowiaka.

Robert Lewandowski w bardzo dobrym stylu rozpoczął czwartkowy występ, wpisując się na listę strzelców już w 12. minucie rywalizacji. Tutaj trzeba pochwalić całą reprezentację, a dokładniej trio Moder-Glik-Lewandowski. Najpierw pomocnik Brighton posłał futbolówkę do defensora Benevento, a Glik dograł do Lewego i tym samym Polska wyszła na prowadzenie.

Fenomenalny rajd Lewego

Najpiękniejsza akcja spotkania miała miejsce w drugiej połowie spotkania i bohaterem został jeden zawodnik. Był nim oczywiście Robert Lewandowski, który bez większych problemów poradził sobie z rywalami i wyłożył futbolówkę Krychowiakowi. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że była to najpiękniejsza asysta Lewandowskiego w kadrze.