Zrób daba. Paul Pogba z akcją dotyczącą koronawirusa!

Niejednokrotnie Paul Pogba zabłysnął wśród kibiców z pewnych zachowań, które nie do końca były pozytywnie odbierane. Francuski pomocnik ponownie dał o sobie znać w mediach społecznościowych. Tym razem piłkarz Manchesteru United wykorzystał swój słynny ruch, który ma pomóc w walce z koronawirusem.

Mówiąc DAB, myślimy Paul Pogba. Jeszcze za czasów gry w Juventusie, francuski pomocnik bardzo często wykonywał ten ruch m.in. po strzeleniu gola. Choć zawodnik „Czerwonych Diabłów” oczywiście nie był autorem tego ruchu, to trudno nie odnieść wrażenia, iż Pogba jest jednym z najbardziej kojarzonych osób związanych z dabem.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Od pewnego czasu, DAB nie jest już tak popularny w społeczeństwie. Francuz postanowił przypomnieć ten ruch. Wszystko za sprawą koronawirusa, który opanowuje Europę w bardzo szybkim tempie.

Na pierwszy rzut oka, akcja Pogby wydaje się płytka. Jeśli jednak spojrzymy na post zawodnika z zupełnie innej strony, postawa Francuza może sprawić wiele dobrego. Sporo mówi się o zasłanianiu twarzy podczas kichania. Często ludzie bagatelizuje sprawę lub po prostu zapominają. Tego typu akcje z pewnością mogą lepiej trafić do poszczególnych osób, tym bardziej młodych.

W związku z tym, jak najbardziej można pochwalić akcję Paula Pogby.

Komentarze

komentarzy