Zzapołowy wraca w nowym wydaniu

zdjecie w tle

Czołem czytelniku! 

Czas zapalić światło. Dziś oddajemy Wam nową wersję serwisu zzapolowy.com. Postanowiliśmy nieco zmienić naszą stronę tak, by dostarczać Wam ciekawe teksty z piłkarskiego świata w przyjaznej formie. Do tej pory nasza strona słynęła głównie z tekstów o futbolu z Wysp Brytyjskich, ale wraz z nową odsłoną postanowiliśmy nieco powiększyć naszą redakcję. Od tej pory usłyszycie też co się dzieje w innych zakątkach Europy i Świata.

Nie zabraknie tekstów z naszego rodzimego podwórka. Chcemy więcej pisać o polskiej lidze i reprezentacji (również o kadrach młodzieżowych). Nie zabraknie wywiadów z zawodnikami, trenerami, działaczami i dziennikarzami. Na pewno ciekawym urozmaiceniem będzie fakt, że treści na stronie będą nie tylko pisane. Już niedługo będziecie mogli również nas posłuchać i obejrzeć.

Na stronach naszego serwisu zagoszczą osoby, które są autorytetami w swoich dziedzinach. Będziecie mogli zobaczyć jak futbol wygląda od strony pracy trenera, sędziego, a także zawodowego dziennikarza czy komentatora. Poruszymy również tematy nieco bardziej niszowe tj. marketing sportowy.

Będziemy zdecydowanie dużo bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Facebook, Twitter, a do tego wszystkiego doszedł jeszcze Instagram, więc już teraz zachęcamy do wyszukania nas i obserwowania. Znajdziecie tam zapowiedzi naszych tekstów, ciekawostki i informacje z całego piłkarskiego świata.

Z poważaniem,

Maciej Akimow

Komentarze

komentarzy